5. EDYCJA KONFERENCJI „MIASTA PRZYSZŁOŚCI”

5. edycja konferencji „Miasta Przyszłości” odbędzie się kolejny raz w trybie online. Spotkamy się w dniach 13-15 września 2022 roku w godzinach 10-13. Udział w konferencji jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

MP2022_grafika_daty

PROGRAM

W ramach 5. edycji konferencji planujemy 3 dni ciekawych tematów związanych z miastami. Każda sesja tematyczna będzie na żywo i potrwa około godziny. Prelegenci będą mieli 20 minut na prezentację. Potem będzie 30-minutowa dyskusja prelegentów z udziałem dziennikarzy i ekspertów zajmujących się miejską tematyką. Będziemy korzystać z platformy StreamYard oraz YouTube, więc uczestnicy będą mogli na żywo zadawać swoje pytania.

Więcej informacji o programie już niebawem! Jak chcesz wiedzieć w pierwszej kolejności, to zapisz się na nasz fundacyjny newsletter 🙂

REJESTRACJA

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne, ale wymagana jest rejestracja.

Rejestracja zostanie uruchomiona w późniejszym terminie.

INFORMACJE DODATKOWE

PLATFORMA STREAMINGOWA

Do transmisji na żywo naszej konferencji będziemy używali platformy StreamYard oraz YouTube. Umożliwiają one uczestnikom komentowanie i zadawanie pytań prelegentom w trakcie konferencji (po zalogowaniu na YouTube). 

POLSKI JĘZYK MIGOWY

Chcemy, aby treści dostępne na naszej konferencji docierały jak najszerzej. Dlatego wystąpienia w języku polskim będą tłumaczone na żywo na Polski Język Migowy.

NEUTRALNOŚĆ KLIMATYCZNA

To już taka nasza tradycja, żeby zorganizować konferencję, która będzie neutralna dla klimatu. Aby to osiągnąć, tak jak poprzednio, obliczymy ślad węglowy konferencji, a następnie taką samą ilość dwutlenku węgla skompensujemy za pomocą tzw. carbon credits wygenerowanych przez jeden z ONZtowskich projektów Clean Development Mechanism.

Pod tym linkiem znajdziesz więcej informacji o tym, jak organizujemy konferencję neutralną dla klimatu.

ORGANIZATORZY

KONTAKT TELEFONICZNY
Magdalena Migdał – 607 960 076
Klaudia Pirańska – 607 960 257