4. EDYCJA KONFERENCJI „MIASTA PRZYSZŁOŚCI”

4. edycja konferencji „Miasta Przyszłości” odbędzie się kolejny raz w trybie online. Nie chcieliśmy ryzykować z organizacją tradycyjnej konferencji, bo może się okazać, że za chwilę wrócą jakieś pandemiczne ograniczenia. Dlatego spotkamy się online w dniach 14-16 września 2021 roku w godzinach 10-13. Udział w konferencji jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

BANER_konferencja_Miasta_Przyszlosci_2021

PROGRAM

W ramach 4. edycji konferencji planujemy 3 dni ciekawych tematów związanych z miastami. Każda sesja tematyczna będzie na żywo i potrwa około godziny. Prelegenci będą mieli 20 minut na prezentację. Potem będzie 30-minutowa dyskusja prelegentów z udziałem dziennikarzy i ekspertów zajmujących się miejską tematyką. Będziemy korzystać z platformy StreamYard oraz YouTube, więc uczestnicy będą mogli na żywo zadawać swoje pytania.

Sprawdź poniżej jakie tematy mamy w programie i kogo zaprosiliśmy do udziału w konferencji!

[Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany programu]

INFORMACJE DODATKOWE

PLATFORMA STREAMINGOWA

Do transmisji na żywo naszej konferencji będziemy używali platformy StreamYard oraz YouTube. Umożliwiają one uczestnikom komentowanie i zadawanie pytań prelegentom w trakcie konferencji (po zalogowaniu na YouTube). 

POLSKI JĘZYK MIGOWY

Chcemy, aby treści dostępne na naszej konferencji docierały jak najszerzej. Dlatego wystąpienia w języku polskim będą tłumaczone na żywo na Polski Język Migowy.

NEUTRALNOŚĆ KLIMATYCZNA

To już taka nasza tradycja, żeby zorganizować konferencję, która będzie neutralna dla klimatu. Aby to osiągnąć, tak jak poprzednio, obliczymy ślad węglowy konferencji, a następnie taką samą ilość dwutlenku węgla skompensujemy za pomocą tzw. carbon credits wygenerowanych przez jeden z ONZtowskich projektów Clean Development Mechanism.

Pod tym linkiem znajdziesz więcej informacji o tym, jak organizujemy konferencję neutralną dla klimatu.

PATRONI HONOROWI

LOGO-POZnan-patronat

GDYNIA-LOGO-patronat-honorowy

PLGBC

SARP_logo

Kongres-Ruchów-Miejskich-logo-poziom

PRCH-logo

fundacja_integracja_logo

fundacja_sendzimira_logo

TUP-LOGO

PATRONI MERYTORYCZNI

Magazyn-Miasta-logo

Green-Projects-logo

architekcidlaklimatu-logo

LOGO-antyRAMA

PATRONI MEDIALNI

smart-city-expert-logo

Logo-urbanistyka-info

obiekty-logo

architekura-murator-logo-x

urban-news-logo

A&B-logo

smart-city-blog-logo

ORGANIZATORZY

KONTAKT TELEFONICZNY
Janusz Mizerny – 607 961 035
Maria Dolniak – 539 773 092