4. EDYCJA KONFERENCJI „MIASTA PRZYSZŁOŚCI”

4. edycja konferencji „Miasta Przyszłości” odbędzie się kolejny raz w trybie online. Nie chcieliśmy ryzykować z organizacją tradycyjnej konferencji, bo może się okazać, że za chwilę wrócą jakieś pandemiczne ograniczenia. Dlatego spotkamy się online w dniach 14-16 września 2021 roku w godzinach 10-13.

BANER_konferencja_Miasta_Przyszlosci_2021

PROGRAM

W ramach 4. edycji konferencji planujemy 3 dni ciekawych tematów związanych z miastami. Każda sesja tematyczna będzie na żywo i potrwa około godziny. Prelegenci będą mieli 20 minut na prezentację. Potem będzie 30-minutowa dyskusja prelegentów z udziałem dziennikarzy i ekspertów zajmujących się miejską tematyką. Będziemy korzystać z platformy StreamYard, więc uczestnicy będą mogli na żywo zadawać swoje pytania.

Sprawdź poniżej jakie tematy mamy w programie i kogo zaprosiliśmy do udziału w konferencji!

[program nie jest ostateczny i może ulec zmianie]

INFORMACJE DODATKOWE

PLATFORMA STREAMINGOWA

Do transmisji na żywo naszej konferencji będziemy używali platformy StreamYard. Umożliwia ona uczestnikom komentowanie i zadawanie pytań prelegentom. 

POLSKI JĘZYK MIGOWY

Chcemy, aby treści dostępne na naszej konferencji docierały jak najszerzej. Dlatego wystąpienia w języku polskim będą tłumaczone na żywo na Polski Język Migowy.

NEUTRALNOŚĆ KLIMATYCZNA

To już taka nasza tradycja, żeby zorganizować konferencję, która będzie neutralna dla klimatu. Aby to osiągnąć, tak jak w poprzednio, obliczymy ślad węglowy konferencji, a następnie taką samą ilość dwutlenku węgla skompensujemy za pomocą tzw. carbon credits wygenerowanych przez jeden z ONZtowskich projektów Clean Development Mechanism.

Pod tym linkiem znajdziesz więcej informacji o tym, jak zorganizowaliśmy konferencję neutralną dla klimatu w roku 2019.

ORGANIZATORZY

KONTAKT TELEFONICZNY
Janusz Mizerny – 607 961 035
Karolina Rosińska – 532 726 193