3. EDYCJA KONFERENCJI „MIASTA PRZYSZŁOŚCI”

3. edycja konferencji „Miasta Przyszłości” odbyła się tym razem w całkiem nowej formule. Wzięliśmy pod uwagę głosy potencjalnych uczestników, troskę o ich zdrowie oraz ograniczenia związane z organizacją tradycyjnej konferencji. Dlatego spotkaliśmy się online w dniach 15-17 września 2020 roku w godzinach 10-13.

Zapisz się na nasz newsletter, żeby dostawać informacje o konferencji jako pierwszy. Dopisz się też do wydarzenia na Facebooku albo na LinkedIn, żeby być na bieżąco.

PROGRAM

Przed nami 3 dni ciekawych tematów związanych z miastami. Specjalnie zaplanowaliśmy po 3 sesje tematyczne dziennie, żeby lepiej się wpasować w Twój grafik. Zaczynamy o godz. 10:00 (Ty robisz sobie kawę), kończymy o godz. 13:00 (i można iść na lunch). Jeśli nie dasz rady obejrzeć transmisji na żywo, to nic straconego. Możesz odtworzyć nagranie z danego dnia konferencji w godz. 16:00-24:00.

Każda sesja tematyczna trwa blisko godzinę. Prelegenci będą mieli 20 minut na prezentację. Potem rozpocznie się 30-minutowa dyskusja prelegentów z udziałem dziennikarzy i ekspertów zajmujących się na miejską tematyką. Możesz też w niej uczestniczyć zadając pytania na czacie na platformie streamingowej. Drugiego dnia konferencji (16 września) będzie 5-osobowy panel dyskusyjny.

Sprawdź poniżej jakie tematy będą poruszane i kogo zaprosiliśmy do udziału w konferencji!

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany programu.

INFORMACJE DODATKOWE

TŁUMACZENIA

3. dnia konferencji, podczas sesji tematycznej z udziałem Kari Nöjd (godz. 11:00-11:55), na platformie streamingowej będzie możliwość wyboru tłumaczenia na język polski.

POLSKI JĘZYK MIGOWY

Chcemy, aby treści dostępne na naszej konferencji docierały jak najszerzej. Dlatego wszystkie wystąpienia będą tłumaczone na żywo na Polski Język Migowy.

NEUTRALNOŚĆ KLIMATYCZNA

Z uwagi na to, że szanujemy środowisko naturalne i martwi nas problem globalnego ocieplenia, nasza konferencja będzie neutralna dla klimatu. Aby to osiągnąć, tak jak w zeszłym roku, obliczymy ślad węglowy konferencji, a następnie ilość ton CO2 skompensujemy za pomocą zasadzenia drzew oraz wykorzystania tzw. carbon credits.

Pod tym linkiem znajdziesz informacje o tym, jak zorganizowaliśmy konferencję neutralną dla klimatu w roku 2019.

PATRONI HONOROWI

logo-warszawa-patronat

LOGO-POZnan-patronat

GDYNIA-LOGO-patronat-honorowy

PLGBC

SARP_logo

fundacja_sendzimira_logo

fundacja_integracja_logo

TUP-LOGO

Kongres-Ruchów-Miejskich-logo-poziom


PRCH-logo

PATRONI MERYTORYCZNI

smart-city-expert-logo

smart-city-blog-logo

inicjatywa-miasto-logo

Green-Projects-logo

Magazyn-Miasta-logo

architekcidlaklimatu-logo


JETS_Colour_RGB

PATRONI MEDIALNI

urban-news-logo

A&B-logo

Nowa-Warszawa-Logo

architekura-murator-logo-x

Logo-urbanistyka-info

obiekty-logo

ORGANIZATORZY

miasta przyszłości logo

sweco logo

KONTAKT TELEFONICZNY
Janusz Mizerny – 607 961 035
Klaudia Pirańska – 607 960 257