3. EDYCJA KONFERENCJI „MIASTA PRZYSZŁOŚCI”

3. edycja konferencji „Miasta Przyszłości” odbędzie tym razem w całkiem nowej formule. Wzięliśmy pod uwagę głosy potencjalnych uczestników, troskę o ich zdrowie oraz ograniczenia związane z organizacją tradycyjnej konferencji. Dlatego spotkamy się online w dniach 15-17 września 2020 roku w godzinach 10-13. Zarezerwuj już sobie czas i kup bilet!

BANER_konferencja_Miasta_Przyszlosci_2020

Zapisz się na nasz newsletter, żeby dostawać informacje o konferencji jako pierwszy. Dopisz się też do wydarzenia na Facebooku albo na LinkedIn, żeby być na bieżąco.

PROGRAM

Przed nami 3 dni ciekawych tematów związanych z miastami. Specjalnie zaplanowaliśmy po 3 sesje tematyczne dziennie, żeby lepiej się wpasować w Twój grafik. Zaczynamy o godz. 10:00 (Ty robisz sobie kawę), kończymy o godz. 13:00 (i można iść na lunch). Jeśli nie dasz rady obejrzeć transmisji na żywo, to nic straconego. Możesz odtworzyć nagranie z danego dnia konferencji w godz. 16:00-24:00.

Każda sesja tematyczna trwa blisko godzinę. Prelegenci będą mieli 20 minut na prezentację. Potem rozpocznie się 30-minutowa dyskusja prelegentów z udziałem dziennikarzy i ekspertów zajmujących się na miejską tematyką. Możesz też w niej uczestniczyć zadając pytania na czacie na platformie streamingowej. Drugiego dnia konferencji (16 września) będzie 5-osobowy panel dyskusyjny.

Sprawdź poniżej jakie tematy będą poruszane i kogo zaprosiliśmy do udziału w konferencji!

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany programu.

PATRONI HONOROWI

PLGBC

SARP_logo

fundacja_sendzimira_logo

fundacja_integracja_logo

PRCH-logo

TUP-LOGO

PATRONI MERYTORYCZNI

smart-city-expert-logo

smart-city-blog-logo

inicjatywa-miasto-logo

Green-Projects-logo

Magazyn-Miasta-logo

PATRONI MEDIALNI

urban-news-logo

A&B-logo

Nowa-Warszawa-Logo

architekura-murator-logo-x

ORGANIZATORZY

miasta przyszłości logo

sweco logo

KONTAKT TELEFONICZNY
Janusz Mizerny – 607 961 035
Klaudia Pirańska – 607 960 257