KONKURS – Prześlij życzenia na rok 2020 dla Twojego miasta

Nowy Rok tuż tuż, więc to dobry moment, żeby złożyć życzenia. Ale nie takie standardowe „wszystkiego najlepszego”, tylko dedykowane dla miast. I dlatego wpadliśmy na pomysł, żeby zorganizować w tym celu konkurs.

Na czym polega konkurs?

Konkurs polega na wymyśleniu noworocznych życzeń dotyczących konkretnego miasta, w którym na co dzień mieszkacie. Życzenia mogą dotyczyć różnych aspektów, np. komunikacji miejskiej, zieleni, nowych inwestycji albo potrzeb mieszkańców. Chcemy zachęcić Was, żeby życzenia były w pozytywnym duchu, dające władzom miejskim motywację do działania, do zmiany na lepsze. Żeby decydenci dowiedzieli się, co się podoba mieszkańcom, a co wymaga poprawy. Twórców najciekawszych, najbardziej kreatywnych i merytorycznie związanych z danym miastem życzeń nagrodzimy, a następnie zbierzemy i prześlemy życzenia do odpowiednich władz miejskich w formie noworocznej kartki z życzeniami.

Jakie są nagrody?

Do wygrania jest 50 kodów na e-booki o tematyce miejskiej. Wybraliśmy naprawdę bardzo fajne tytuły. Oto one:

konkurs-zyczenia-dla-miasta-2020-ebooki
Nagrody w konkursie „Życzenia na rok 2020 dla Twojego miasta”

Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

Zasady są dość proste, bo tak naprawdę wystarczy zapoznać się z regulaminem konkursu, a potem wymyślić fajne życzenia noworoczne dla swojego miasta (patrz pierwszy akapit) i przesłać je za pomocą poniższego formularza konkursowego. Jedna osoba może wygrać jeden kod, ale może przesłać więcej niż jedne życzenia (tylko w oddzielnych zgłoszeniach). Konkurs trwa od 16 grudnia od 22 grudnia do godziny 23:59.

powered by Typeform

 

Jeżeli wolicie, to konkursowe życzenia można też przesłać klikając na ten link  formularz konkursowy.

Co się stanie jeśli wygrasz?

W formularzu konkursowym trzeba podać swój adres mailowy, więc to właśnie na niego 23 grudnia prześlemy wiadomość z informacją o zostaniu laureatem konkursu oraz kodem na e-booka. Kod ten można będzie wykorzystać w serwisie Publio w terminie do 31 grudnia 2019 roku do godziny 23:59.

Podziel się informacją o konkursie!

Na sam koniec mała prośba o podzielenie się informacją o tym konkursie ze swoimi znajomymi. Im więcej życzeń, tym lepiej, bo będziemy mogli razem stworzyć noworoczne życzenia dla naszych miast! A zatem do dzieła i powodzenia!

Przy okazji polecamy zapisanie się na naszego fundacyjnego newslettera, żeby być na bieżąco z naszymi działaniami. Obserwujcie nas także w mediach społecznościowych na FacebookuInstagramie i LinkedIn.

Dodaj komentarz